Tyrimai Šventaragio slėnyje

Katedros ir Valdovų rūmų teritorijos tyrinėtojams reikia prisiminti Lietuvos metraščiuose užrašytas legendas, kuriose kalbama apie kunigaikštį Šventaragį ir Šventaragio slėnį.XVI a. Lietuvos metraščiuose bei Motiejaus Stijkovskio „kronikoje“.. nurodoma,...

Baltų menas

„Galėčiau populiariai paistyti, kaip sunku ir sudėtinga atgauti atmintį, bet ne, pasakysiu tiesiai – savęs atpažinimas yra vienas didžiausių džiaugsmų, suteiktų žmonių giminei. Tai teikia švelnią artimos istorijos perspektyvoje raibuliuojančią ...

Kryžiaus žygis prieš Pilėnus

„Lietuvos rytas“ vėl demonstruoja ne kokią reputaciją, šiandien publikavęs straipsnį ir vaizdo įrašą, kuriuose skleidžiamos sufantazuotos istorijos apie Pilėnus ir juos gynusius didvyrius. Dienraščio žurnalistų Luko Pilecko ir Tomo Vaisetos ...

Rokantiškių piliavietė-spindesys ir praradimai

Rokantiškių piliavietės kiemo vakarinėje dalyje archeologai atidengė gotikinio ir renesansinio stiliaus mūrus, o rytiniame – nežinomo pastato ...

Žmogus ir žvaigždės

Žmogus. Saulė.Dangus.Žvaigždė.Lietus Žmogus…myli saule, bet nesuvokia kad ja negalima manipuliuoti. Žmogui…patinka dangus, bet jis jo nevertina, netausoja ir nesaugo. Žmogui…patinka žiūrėti i žvaigžde, bet jis nesupranta, kad negali pasilikti tik ...

Kalvystės paslaptys

Kalvystė - vienas senoviškiausių amatų, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalų. Senovėje kalvystė neretai apimdavo ir rūdos paiešką, metalo išlydymą. Dabar kalviai suvokiami, kaip žmonės, dirbantys su geležimi ir ...

Airėnų akmuo

Dūkštai , Vilniaus rajono sav. Airėnų akmenį Jūs galite rasti, važiuodami keliu Vilnius – Kernavė. Pravažiavę Dūkštas ir pakilę į aukštą kalną, pasukite į dešinėje kelio pusėje esančią automobilių stovėjimo ...

Mildos šventė.Mitas iš praeities-tikrovė šiandien

Lietuviai turėjo Mildą, meilės, laisvės ir piršlybų deivę. Jos vardas pirmąkart paminėtas 1315 m. kryžiuočių Tryro magistro dokumente, kuriame rašoma apie upę Mildą. Galbūt tai tas pats Varėnos rajone netoli ...

Piliakalnis Vilniaus centre

Vilniuje, kairiajame Neries krante, priešais Pedagoginį universitetą, baigta statyti Roberto Antinio skulptūra „Puskalnis“. Tai ore pakibusį pilkapį primenantis kūrinys, sujungiantis pakrantės peizažą ir žemės meno ...

News Image

Tyrimai Šventaragio slėnyje

Katedros ir Valdovų rūmų teritorijos tyrinėtojams reikia prisiminti Lietuvos metraščiuose užrašytas ...

News Image

Baltų menas

„Galėčiau populiariai paistyti, kaip sunku ir sudėtinga atgauti atmintį, bet ne, pasakysiu tiesiai –...

News Image

Kryžiaus žygis prieš Pilėnus

„Lietuvos rytas“ vėl demonstruoja ne kokią reputaciją, šiandien publikavęs straipsnį ir vaizdo įrašą...

News Image

Rokantiškių piliavietė-spindesys ir prar

Rokantiškių piliavietės kiemo vakarinėje dalyje archeologai atidengė gotikinio ir renesansinio stili...

News Image

Žmogus ir žvaigždės

Žmogus. Saulė.Dangus.Žvaigždė.Lietus Žmogus…myli saule, bet nesuvokia kad ja negalima manipuliuoti. ...

News Image

Kalvystės paslaptys

Kalvystė - vienas senoviškiausių amatų, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalų. Senovėje kalvystė n...

News Image

Airėnų akmuo

Dūkštai , Vilniaus rajono sav. Airėnų akmenį Jūs galite rasti, važiuodami keliu Vilnius – Kernavė. P...

News Image

Mildos šventė.Mitas iš praeities-tikrovė

Lietuviai turėjo Mildą, meilės, laisvės ir piršlybų deivę. Jos vardas pirmąkart paminėtas 1315 m. kr...

News Image

Piliakalnis Vilniaus centre

Vilniuje, kairiajame Neries krante, priešais Pedagoginį universitetą, baigta statyti Roberto Antinio...

Translate

Televizijos laidos

Norint rašyti straipsnįApklausa

Ar reikia istorinės akmens amžiaus gyvenvietės Lietuvai
 

Dabar tinkle

Mes turime 35 svečius online

Jei norite paremti

Šiame projekte labai laukiama ir pilietinė iniciatyva!
Nelikite abejingais mūsų protėvių istorijai - tai ne tik mūsų šaknys, patriotizmo puoselėjimas, bet ir vienas iš valstybingumo pamatų.
Būsime dėkingi ir mus parėmusiems.
Juridinis projekto asmuo VšĮ"Baltų Atlantida"
įm.k 301741051
Tikslines lėšas mums galite pervesti ar paaukoti 2%
A/S: LT827400030400023810
Danske bankas
Mums rašykite el.p:
saulius.novikas@init.lt
Mob.tel: +370 612 76515
Svetainė atnaujinama
DIDŽIOJO QUNIGAISČIO LYGA (DQL) PDF Spausdinti Email
Straipsniai - Ezoterika ir pojūčiai
Šeštadienis, 23 Gegužė 2009 21:49

DIDŽIOJO QUNIGAISČIO LYGA (DQL)

Tai LEATŲ (lietuvių – latvių) valstybinė systema. Kadangi Tikėjimų mokslas pagrįstas Laiko TĖKMĖS energetika, todėl energetinės jėgos ūkiui ir Tėvynei turėjo milžinišką reikšmę. Mat, jis kūrė labumus ir mantą, pasiturintį gyvenimą. Nešė Laimę, sėkmę ir klotį.

Tie dalykai šiandien sunkiai suvokiami, nes Jūsų niekas nemokė:
1. Energetinio požiūrio į Vissumo dalykus
2. Vardo – energetinės bangos, kur yra praeities - ateities t.y. vestuvės(istorijos) Vertybės, paliktos sekančioms kartoms (ne šukėse, ne audinių skiautėse)
3. Waldonių – Ganų mokslo
4. Neruošė savarankiškam gyvenimui

Mes pagai, santūrūs, mažakalbiai. Todėl valstybinės sistemos nuostata - STATUTAS yra glaustas. Pašaliniam, kuris nesuvokia burtos/skiemens Esmės, atrodo nepakankamas. Daug kas laikoma MINTY, kaip dauginant dviženklius skaitlius.

DQL Esminiai teiginiai(systema)
1 . Leatų šalis - KILMINGA VALSTYBĖ.

2. Valstybės Waldonis - DIŽUS (didus=kilmingas) QUNIGAISTIS. Jo valdymo metodika - DIDŽIOJO QUNIGAISČIO LYGA(DQL), sukurta pagal VK dėsnį: kaip Kūrėjo dangose - taip Qunigaisčio ant žemės. Valstybės gyventojai - VALSTIEČIAI. Peno šaltinis Ž.Ū. ir jį aptarnaujančios įmonės, DAILdaryba ir MENO dirbtuvės.
Nacionalios muzikos ir dainų pamatas (garsų bangų virpesiai, atitinką prigimtį) - VALSO stiliaus su įvairiom atmainom.

3. Valstybės pasaulėžiūra - TIKĖJIMŲ mokslu pagrįsta:
a. Energetiniu požiūriu į VK ir, visuomeninius dalykus. VK-Visumo kartyba, systema.
b. Systeminė - akimirkos galvosena (aukštas apibendrinimo lygis).
c. Tikėjimo mokslo nagrinėjamas dalykas (objektas) - Visumo GYVASTIES jėgos, esančios erdvėse ir mumyse filosofija/psichologija), matematiškai 2/3n banga ir jos pasijungimo savo reikmėms būdai (matematika/iizika ir papročiai/pritarai).
d. "Visumas/Esybė" (Aš) systema ir jos valdymas.

4. Valstybės kartyba (parėdas) pagrįsta:
a. SYSTEMA, atitinkančia Visumo Kartyba (VK) su sankritų, griežtu skirsniavimu, grįžtamuoju ryšiu ir pateriniu (veiklos vaisiai) turį GRYNUMO/TYRUMO ypatybę.
b. PAPROČIAIS ir PRITARAIS, kaip metodika ir modeliais (konstrukcija/ technologija) pasijungti VK gyv - Vijos jėgas savo reikmėms.
c. Privalo atitikti leatų valstiečio PRIGIMTĮ, galvosenos BŪDĄ, apspręstą E-Ugnim meridijane (E-Kampas)
d. Parinkti VARDAI (garso bangos) turi atitikti veikalo Esmę, kaip laidas ir palyda sėkmei ir Laimei. (Netinkami vardai - ardo veikalą E-bangom).

5. Valstybės teisėtvarka - LĖNŲ TEISYBĖ(teisėtvarka), pagrįsta:
a. Aido/Atbalsio systema (ABS): kuo nusikaltai - tuo sumokėsi.
b. Parėdas - "TEISMAI VIETOJE" (seniūnijose).
c. Kiekvieno valstiečio=valstybės gyventojo ŠV. PAREIGA - ginti savo ūkį - mantą ir kartu Valstybę.
d. "Neverto pasigailėjimo" dėsnio Visume nėra, jo nėra ir Valstybinėje systemoje.

6. Aukščiausia vertybė - ŽYNIOS:
a. Atsakingi konkursai - kiekvieno Waldonio (W) ir kiekvieno atsakingo Vykdytojo (V) pareigybėms užimti, kur dalyvauja visi suinteresuoti valstiečiai - vertintojai kartybų/planų.
b. Brangiausia Manta/Gerybė - LAISVAS LAIKAS, kaip laidas be gaišaties, atsakingai ir laiku įvykdyti darbą, pagal pareigybę.

7. Paterinis (darbo vaisius):
a. gyvenimas - džiaugsmas, Laimė ir kasdieninė šventė.
b. pasiturintis gyvenimas.

8. Valstybės pasas - statutas ir ženklai.

Atrodo, suprantami, girdėti vardai. Kas čia ypatingo. Ypatingumas tame, kad tie vardai turėjo KITĄ prasmę, negu jie dabar aiškinami. Juose, kaip aukščiausiame apibendrinimo (abstrahavimo) laipsnyje, pateikta visapusiška ESMĖ: Laiko TĖKMĖS energetika, matematika (seikėjimas/skirsniavimas systemos), gamtos fizika, jungtys su Visumų ABS, tikslai, atsakomybė - pareigybės ir kt. dalykai, kurie pašaliniai akiai, yra nepastebimi, nes slypi omeny.

Taigi ir pakalbėsiu apie tai, kas slypi minėtuos trumpuos varduos, apie esmę laikomą omeny, suprantamą kiekvienam be papildomų paaiškinimų (instrukcijų).

Valstybė sukurta pagal VK parėdą. Buityje varduojama: "kaip dangose - taip ir ant žemės".
Gamta visada puiki, nuostabi, graži: gręžiojasi metų laikų ciklais. Ji puiki Pavasario Atgimime, ji graži ir gęstančiam Rudenį.
Gamta buvo mūsų senčiams – žyniams pavyzdys, kokiu dėsniu sukurti Valstybę.
Taigi mūsų didžioji leatų KILMINGA Valstybė VK dėsniu sukurta. Čia yra jos YPATINGUMAS. Kokio dėsnio nėra Gamtoje (Visume), tokio rėdos įstatymo negali būti ir valstiečių (visuomenės) gyvenime. Ji pagrįsta nepermaldaujama VK, be nuolaidų nusikaltėliams, neatsižvelgiant į tai, kokias pareigybes nusikaltėlis užimtų. Dėsniai nepaperkami - Lėnų Teisybė jais pagrįsta. Piktžolės raunamos iš daržų. Kiekvienam yra sava vieta ir laikas.
Kilmingam valstiečiui niekada nėra žiaurių įstatymų nes jis gyvena systemoje, su kaimyninėm systemom. Žino Laisvę systemoje ir atsakomybės pasaitėlius. Jų neperžengia. "Žiaurūs ir baisūs" įstatymai yra nusikaltėliui: vagiui, galvažudžiui, kenkėjui, tinginiui, nes jis nori gyventi svetima sąskaita, pavergti, atimti iš kito. Tą dalyką įsidėmėkite: jei Jūs palaikote Nusikaltėlius, jų gailitės - tai pats esate jų bendrininkas. Jūsų prigimty yra Nusikaltėlio ypatybių, kurios dar nepasireiškė. Lenų Teisybė - vertinimo matas. Jūs panašus į daržininką, kuris Piktžolių neravėja, leidžia bujoti. Tokią organizaciją su organais mes jau turėjom ir, pasekmes patiriam iki šių dienų.LAST_UPDATED2
 

Komentuoti

Jūsų vardas:
Pavadinimas:
Komentaras (čia galite naudoti HTML žymas):
  Kodas patikrinimui. Tik mažosios raidės be tarpų.
Kodas: