Tyrimai Šventaragio slėnyje

Katedros ir Valdovų rūmų teritorijos tyrinėtojams reikia prisiminti Lietuvos metraščiuose užrašytas legendas, kuriose kalbama apie kunigaikštį Šventaragį ir Šventaragio slėnį.XVI a. Lietuvos metraščiuose bei Motiejaus Stijkovskio „kronikoje“.. nurodoma,...

Baltų menas

„Galėčiau populiariai paistyti, kaip sunku ir sudėtinga atgauti atmintį, bet ne, pasakysiu tiesiai – savęs atpažinimas yra vienas didžiausių džiaugsmų, suteiktų žmonių giminei. Tai teikia švelnią artimos istorijos perspektyvoje raibuliuojančią ...

Kryžiaus žygis prieš Pilėnus

„Lietuvos rytas“ vėl demonstruoja ne kokią reputaciją, šiandien publikavęs straipsnį ir vaizdo įrašą, kuriuose skleidžiamos sufantazuotos istorijos apie Pilėnus ir juos gynusius didvyrius. Dienraščio žurnalistų Luko Pilecko ir Tomo Vaisetos ...

Rokantiškių piliavietė-spindesys ir praradimai

Rokantiškių piliavietės kiemo vakarinėje dalyje archeologai atidengė gotikinio ir renesansinio stiliaus mūrus, o rytiniame – nežinomo pastato ...

Žmogus ir žvaigždės

Žmogus. Saulė.Dangus.Žvaigždė.Lietus Žmogus…myli saule, bet nesuvokia kad ja negalima manipuliuoti. Žmogui…patinka dangus, bet jis jo nevertina, netausoja ir nesaugo. Žmogui…patinka žiūrėti i žvaigžde, bet jis nesupranta, kad negali pasilikti tik ...

Kalvystės paslaptys

Kalvystė - vienas senoviškiausių amatų, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalų. Senovėje kalvystė neretai apimdavo ir rūdos paiešką, metalo išlydymą. Dabar kalviai suvokiami, kaip žmonės, dirbantys su geležimi ir ...

Airėnų akmuo

Dūkštai , Vilniaus rajono sav. Airėnų akmenį Jūs galite rasti, važiuodami keliu Vilnius – Kernavė. Pravažiavę Dūkštas ir pakilę į aukštą kalną, pasukite į dešinėje kelio pusėje esančią automobilių stovėjimo ...

Mildos šventė.Mitas iš praeities-tikrovė šiandien

Lietuviai turėjo Mildą, meilės, laisvės ir piršlybų deivę. Jos vardas pirmąkart paminėtas 1315 m. kryžiuočių Tryro magistro dokumente, kuriame rašoma apie upę Mildą. Galbūt tai tas pats Varėnos rajone netoli ...

Piliakalnis Vilniaus centre

Vilniuje, kairiajame Neries krante, priešais Pedagoginį universitetą, baigta statyti Roberto Antinio skulptūra „Puskalnis“. Tai ore pakibusį pilkapį primenantis kūrinys, sujungiantis pakrantės peizažą ir žemės meno ...

News Image

Tyrimai Šventaragio slėnyje

Katedros ir Valdovų rūmų teritorijos tyrinėtojams reikia prisiminti Lietuvos metraščiuose užrašytas ...

News Image

Baltų menas

„Galėčiau populiariai paistyti, kaip sunku ir sudėtinga atgauti atmintį, bet ne, pasakysiu tiesiai –...

News Image

Kryžiaus žygis prieš Pilėnus

„Lietuvos rytas“ vėl demonstruoja ne kokią reputaciją, šiandien publikavęs straipsnį ir vaizdo įrašą...

News Image

Rokantiškių piliavietė-spindesys ir prar

Rokantiškių piliavietės kiemo vakarinėje dalyje archeologai atidengė gotikinio ir renesansinio stili...

News Image

Žmogus ir žvaigždės

Žmogus. Saulė.Dangus.Žvaigždė.Lietus Žmogus…myli saule, bet nesuvokia kad ja negalima manipuliuoti. ...

News Image

Kalvystės paslaptys

Kalvystė - vienas senoviškiausių amatų, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalų. Senovėje kalvystė n...

News Image

Airėnų akmuo

Dūkštai , Vilniaus rajono sav. Airėnų akmenį Jūs galite rasti, važiuodami keliu Vilnius – Kernavė. P...

News Image

Mildos šventė.Mitas iš praeities-tikrovė

Lietuviai turėjo Mildą, meilės, laisvės ir piršlybų deivę. Jos vardas pirmąkart paminėtas 1315 m. kr...

News Image

Piliakalnis Vilniaus centre

Vilniuje, kairiajame Neries krante, priešais Pedagoginį universitetą, baigta statyti Roberto Antinio...

Translate

Televizijos laidos

Norint rašyti straipsnįApklausa

Ar reikia istorinės akmens amžiaus gyvenvietės Lietuvai
 

Dabar tinkle

Mes turime 25 svečius online

Jei norite paremti

Šiame projekte labai laukiama ir pilietinė iniciatyva!
Nelikite abejingais mūsų protėvių istorijai - tai ne tik mūsų šaknys, patriotizmo puoselėjimas, bet ir vienas iš valstybingumo pamatų.
Būsime dėkingi ir mus parėmusiems.
Juridinis projekto asmuo VšĮ"Baltų Atlantida"
įm.k 301741051
Tikslines lėšas mums galite pervesti ar paaukoti 2%
A/S: LT827400030400023810
Danske bankas
Mums rašykite el.p:
saulius.novikas@init.lt
Mob.tel: +370 612 76515
Svetainė atnaujinama
Ko verta Tauta? PDF Spausdinti Email
Straipsniai - Sarmata ir besarmačiai
Ketvirtadienis, 06 Gegužė 2010 23:02

Manau daugeliui  aišku, kad Tauta verta tiek, kiek ji pati nusipelno. Tad, kam burnoti, kad valdžios atstovai negeri, -juk ne kas kitas, o mes juos išrinkome, tad ko dabar rankomis mojuojam?... Galbūt  kažkas pasakys:”O aš juk jų nerinkau... ?” Tačiau nedalyvauti rinkimuose taip pat yra apsisprendimas!  Todėl vėlgi- kodėl ko mojuoti rankomis? Jei jau tik rinkom, tačiau ne tuos išrinkom - tai išeitis belieka viena: būti opozicijoje ir ne tik būti,o  svarbiausia- būti aktyviems.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
 

 

Ar anie kalti,  jog yra  „iškreiptų pažiūrų“ ? tikriausiai  ne!  Juk  gamta motulė taip pasityčiojo...O kiti gal iš „išpindėjimo“ prie jų prisidėjo?... Tačiau jie juk nekalti, kad tokie yra.   Ir galbūt vien dėl to, mums privalu priimti tai, kaip sergančią visuomenės dalį.
Tačiau .... ar mums valia iš jų tyčiotis? Gal jie nelabai supranta,  ką daro ir ko tokiomis priemonėmis siekia? Bet kuo tada skiriamės mes- didžioji dalis visuomenės,kuri leidžia sau taip iš jų juoktis?
Protestuodami ar piktindamiesi mes tik sukeliame jiems susidomėjimą. Ir tas susidomėjimas, nors ir su labai neigiamu atspalviu,   vis viena yra dėmesys ir dar koks !
 Ką tūlas lietuvis paaiškins savo mažamečiui,  kuris galbūt iki šiol net to žodžio „gėjus“ ar „pederastas“ nėra girdėjęs, o juolab nežino ką, jis reiškia ? Hm...   Manau išradingi tėvai tikrai  sugalvos,  kaip išsisukti iš situacijos. Ir  galbūt mūsų  didžiai gerbiamos Moterys-Motinos (nors ir sunku tikėti tuo ....) sugebės paaiškinti, kad šventa Motinystės teisė priklauso ne tik joms, bet ir vyrams, kurie nuo šiol galės tikėtis būti vadinami ne tik tėvais,  bet ir Motinomis....(pasikartosiu- labai sunku tikėtis tokios pozicijos iš lietuvių Motinų...)
Ir sakykit, galbūt tai panašu į kokio nors  fantastinio filmo siužetą?-  Ne,- tai realybė,  į kurią, pamindama visus gamtos dėsnius,  milžinišku pagreičiu garma žmonija.
Mes piktinamės TV laidose  rodomu smurtu,  o juk patys jį ir žiūrime... O jei niekas to nežiūrėtų,   vargu ar televizijos kanalai tai rodyt...Galima suabejoti net ir tuo, kad vargu ar  filmų kūrėjai rinktųsi  vis įspūdingesnes žudynių scenas.
Tai argi  kalti tie, kurių  orientacija „iškreipta“? Vis dėlto manyčiau, kad baisesni tie,  kurie leidžia sau ir kitiems taip tyčiotis iš “gamtos nuskriaustų” žmonių.
Neseniai dauguma TV  laidų žiūrovų mėgavosi kvailelį vaizduojančiu “Antanėlio” personažu....  tačiau argi neverta  susimąstyti, o gal  jis visai nėra kvailas? Tačiau būtent toks jo įvaizdis buvo pateikiamas ir visi smagiai kvatojo, tai stebėdami... Negana to, ilgainiui žiūrovai nusprendė, kad  toks personažas gali ir įstatymus kurpti... Kyla retorinis klausimas -  kas gi iš tiesų  yra vargšas? -  „Antanėlis“ ar save nustojusi gerbti ir iš kitų besityčiojanti tauta?
Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad šiuo atveju vargšė yra Tauta. Tačiau to pasekmės akivaizdžios- savęs negerbianti Tauta išrenka valdžios atstovus,  kurie visiškai negerbia pačios tautos.
Tai kodėl gi  dabar dauguma stebisi ir piktinasi,  jog leistos „gėjų“ eitynės?  Juk juokdamiesi rinko ir išrinko tuos, iš kurių gali  pasijuokti.o gal jau atsibudo didžioji dalis  visuomenės ir suvokė, kad tyčiotis nėra gražu ir tikrai reikia tokių eitynių atsisakyti?
O man gėda, kad apskritai kyla  toks klausimas, - kad kažkas  nenumanė ( o gal ir numanė ,bet taikiai toleravo) ? Viliuosi, kad  dabar tikrai to netoleruos, nes pasišlykštėjo tokia erzelyne.
Žydai tikrai išmintinga tauta ir daug ko iš jų reikėtų pasimokyti. Tačiau jie net tos – homoseksualų - temos neliečia- juokiasi greičiausiai iš mūsų, mat mes tokias problemas keliame ir jomis gal net  didžiuotis norime.
Ko gi iš tiesų norima pasiekti gėjų eitynėmis? Manau, kad ko norėta,  tai tikrai jau pasiekta, mat dabar žodis gėjus kaip krizė- keiksmažodžiu tapo.
Juk turime įstatymą,  kuris saugo nepilnamečius nuo neigiamo poveikio,  tačiau ar kvaili esam ar tokiais būti norim, kad nesuvokiam jog nuolat apie tai kalbėdami- neišvengiamai tai ir propaguojame.
 Tad  raginu visus- neikite „gėjams“ užpakalių perti,  nes lazdomis ligoniai nėra gydomi!
 Juk ko gi  siekiama? Sukelti riaušes, parodyti kelis tipenančius,  o šalia staugiančią lyg vilkų gauja įtūžusią minią. Štai tada ir kils klausimas ar anie vilkais staugiantys geresni už ligonius?
 Ir įsivaizduokite scenarijų:  TV ir radijo laidose apie juos visai nekalbama,  spaudoje  nerašoma, niekas neateina į juos laidyti akmenų ,o kai nustojame vartoti žodį gėjus ar pederastas - niekas jų ir nesaugo...
 ir ? Na kaip tokia tolerancija? Aš štai už tai - kad jie taptų neįdomūs, ir kad jiems parodytume, kad yra įdomesnių ir svarbesnių dalykų nei tyčiotis iš vargšų juos linksniuojant, nei kurstyti aistras grūmojant.
Netapkite iškrypėliais patys į juos akmenis svaidydami,juos apkalbėdami ar linksniuodami. Saugokite savo vaikus,  o ne rodykite jiems, kad nuokrypis tai neva norma. Manau,kad kalbėdami apie neigiamą poveikį turinčią gėjų gyvenimo būdą atspindinčią  literatūrą platintą mokyklose Jūs tik ją populiarinat,  nes juk taip norisi uždrausto vaisiaus paragauti, o gal (o tai jau būtų baisiausia! ) gal kam nors po to dar kils noras rasti atsakymą ir pačiam išbandyti – o kaip ten būna iš tikrųjų?
Gerbiamieji- nusisukite ir likite orūs, nesityčiokit lydėdami dėmesiu .  Leidimus jų eitynes rengti,  o kartu iš jų tyčiotis,  išdavė nieko už juos negeresni ,nes tik tikras dvasios ubagas gali taip ir tokiu būdu tyčiotis iš gamtos nuskriaustų žmonių.

 

 


 

LAST_UPDATED2
 

Komentuoti

Jūsų vardas:
Pavadinimas:
Komentaras (čia galite naudoti HTML žymas):
  Kodas patikrinimui. Tik mažosios raidės be tarpų.
Kodas: